wirtualne panoramy 360

Noclegi

W Gazdówce panuje niepowtarzalna atmosfera. Romantyczna, związana z położeniem w zacisznym miejscu, nieopodal lasu, 
w bliskości z naturą, gdzie można wyjątkowo wypocząć i zregenerować siły, z dala od miejskiego zgiełku, a także ekskluzywna ze względu na niewielką liczbę miejsc, ich jakość, dużą ilość miejsca dookoła posesji. To wspaniałe miejsce dla miłośników regionu, szukających czegoś na uboczu.

Do państwa dyspozycji oddajemy 20 pokoi, wśród których wyróżnia się pokoje dwu, trzy i czteroosobowe oraz pokój o podwyższonym standardzie. Pokoje posiadają łazienki. Meble zrobione zostały z litego drewna.


Pokój o podwyższonym standardzie z piękną łazienką znajduje się na pierwszym piętrze. Na pierwszym piętrze rozmieszczonych jest jeszcze pięć  pokoi dwuosobowych, trzy pokoje trzysobowe i  cztery pokoiki czteroosobowe. Drugie piętro zajmują trzy pokoje dwuosobowe bez łazienki, jeden pokój trzyosobowy z łazienką, trzy pokoje czteroosobowe z łazienką. W przypadku pokoi bez łazienek gwarantujemy pełen węzeł sanitarny znajdujący się na korytarzu. Przedstawiamy nasze pokoje: z łazienką, niewielkim zadaszonym balkonem, na którym można usiąść rozkoszując się pięknym widokiem, zażywając przy tym świeżego górskiego powietrza. Drewniane wykończenie pokoi sprawia, iż stają się one ciepłe i przytulne.

Pensjonat posiada dla Gości bezpłatny dostęp do internetu.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem dla klientów indywidualnych.

Pobyt jest sprzedawany ze śniadaniem (bufet - „szwedzki stół”)


Zapraszamy również do drugiego naszego obiektu Gazdusia

Kliknij w zdjęcie by oglądnąć więcej zdjęć.

foto-gazdus